A to ciekawe

A to ciekawe

iPhone’em świat zachwycił się po raz pierwszy w roku 2007, od tej pory to niewielkie i nowoczesne urządzenie stale nas zaskakuje.

Jest jednak wiele rzeczy, których o tym produkcie firmy Apple nie wiemy. Ciekawostką jest z pewnością to, że z tego zaawansowanego technologicznie urządzenia nie można wysyłać plików za pośrednictwem bluetootha. W Polsce możliwościami, jakie dają iphone’y mogliśmy się zacząć cieszyć dopiero drugą generacją tych urządzeń, które pojawiły się na rynku w roku 2008. Mimo że iphone’y nie są bez wad, to ich posiadacze deklarują, że ich kolejny telefon to też będzie produkt marki Apple.

Firma zainwestowała aż 150 milionów dolarów w powstanie iPhone’ów.

Za samą domenę z iphone’em w nazwie Apple musiało zapłacić milion dolarów. Iphone’y były wielokrotnie podawane wielu testom wytrzymałościowym – zrzucane z dużej wysokości, zamrażane i zgniatane. Podczas jednego z takich testów urządzenie leciało w dół kilka kilometrów, a uszkodzony został tylko ekran. Warto też wiedzieć, że do produkcji iphone’ów wykorzystuje się aż dziewięć różnych minerałów. To tylko niektóre z wielu ciekawostek na temat tego popularnego i ciągle udoskonalanego urządzenia, z którego obecnie mają możliwość korzystać mieszkańcy kilkudziesięciu krajów na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *